Комплексна експертиза проектної документації

Видача експертних звітів на проекти будівництва

UA RU

Команда Першої Будівельної Експертизи

Наша Команда - наш головний актив!

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза»

Команда однодумців - професійних кваліфікованих фахівців з багаторічною практикою, великим досвідом роботи, знанням справи в цілому, та чинних нормативних документів зокрема - головний актив ТОВ «Перша Будівельна Експертиза». У компанії працюють справжні майстри будівельної справи, професіоналізм яких є міцним фундаментом нашого розвитку та нашою конкурентною перевагою у галузі надання будівельних експертних послуг.

Наша мета - бути найкращою експертною компанією.

І ми усвідомлюємо, що це безпосередньо залежить від намагання кожного з наших експертів внести свій вклад і бути найкращим у своїй галузі. Саме тому ми створюємо такі умови, де кожен може показати свої здібності та на повну реалізувати свій потенціал.

Професійна порядність та чесність – понад усе!

Будівельні експертні послуги регулює законодавство, а визначає завжди клієнт. Тому потреби клієнта в межах правового поля – це наші основні пріоритетні завдання. Ми цінуємо наших партнерів, будуючи стосунки з ними на принципах поваги та довіри, взаємовигідного та довгострокового співробітництва, виконання договірних відносин та зобов’язань. Відвертість, прозорість і чесність – це наша принципова позиція. Кожне рішення, яке ми приймаємо, засноване на принципах професійної гідності, чесності і відкритості та високих етичних стандартах.

Ми завжди відкриті до продуктивного взаємовигідного співробітництва під знаком соціальної відповідальності за нову якість будівництва.

Ласкаво запрошуємо до співпраці з нами всіх учасників будівельної галузі України, і ми обов’язково виправдаємо вашу довіру.

Важлива інформация

Законодавчі зміни у містобудуванні передбачають обов'язкову експертизу проектів

зміни передбачають обов'язкову експертизу проектів

Закон № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» набрав чинності 10 червня 2017 року. Він має багатовекторну дію та спрямований, перш за все, на зміну існуючої системи дозволів у будівництві та приведення її у відповідність до європейських стандартів. Відтепер будівельна галузь буде працювати за новими правилами та нормами. Запроваджено перехід до двоступеневої дозвільної системи(повідомлення та дозвіл на будівництво). Законом передбачається обов’язкова експертиза проектів будівництва

детальніше

Поради фахівців

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як обрати надійну експертну компанію

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва. Правильний вибір також передбачає врахування інших важливих моментів: час присутності компанії на ринку, чисельність фахівців в штаті, портфоліо виконаних робіт, цінова політика фірми, поточне завантаження, терміни виконання замовлення і професіоналізм керівника та експертів компанії

детальніше