Комплексна експертиза проектної документації

Видача експертних звітів на проекти будівництва

UA RU

Проекти та клієнти

Принципи побудови взаємовідносин з партнерами та клієнтами

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза»

Ми будуємо стосунки з нашими партнерами на принципах поваги та довіри, взаємовигідного та довгострокового співробітництва, виконання договірних відносин та зобов'язань. Серед наших партнерів – провідні забудовники: і великі корпорації, і відомі компанії, і невеликі підприємства будівельної галузі. Та всіх їх об'єднує одно - дотримання принципів соціальної відповідальності за нову якість будівництва в Україні.

Ми щиро цінуємо кожного нашого партнера.

В рамках експертизи проектної документації ми співпрацюємо з органами місцевого самоврядування багатьох областей України, учбовими закладами, науково-дослідними та проектними інститутами, розробниками проектно-кошторисної документації та багатьма іншими підприємствами і установами в якості замовників.

Продуктом нашої роботи є документальний експертний висновок

За результатами проведення експертизи проектної документації ми надаємо замовнику Експертний висновок затвердженого зразка на нашому офіційному захищеному бланку. За плечима наших експертів величезний досвід, що є запорукою отримання вами кваліфікованої будівельної експертизи.

Запрошуємо до співпраці всіх учасників будівельної галузі України!

Адже ТОВ «Перша Будівельна Експертиза» надає послуги будекспертизи не тільки на території Києва, але й по всій території України. Звертайтесь до нашого центрального офісу або до наших регіональних філій та представників.

Важлива інформация

Законодавчі зміни у містобудуванні передбачають обов'язкову експертизу проектів

зміни передбачають обов'язкову експертизу проектів

Закон № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» набрав чинності 10 червня 2017 року. Він має багатовекторну дію та спрямований, перш за все, на зміну існуючої системи дозволів у будівництві та приведення її у відповідність до європейських стандартів. Відтепер будівельна галузь буде працювати за новими правилами та нормами. Запроваджено перехід до двоступеневої дозвільної системи(повідомлення та дозвіл на будівництво). Законом передбачається обов’язкова експертиза проектів будівництва

детальніше

Поради фахівців

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як обрати надійну експертну компанію

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва. Правильний вибір також передбачає врахування інших важливих моментів: час присутності компанії на ринку, чисельність фахівців в штаті, портфоліо виконаних робіт, цінова політика фірми, поточне завантаження, терміни виконання замовлення і професіоналізм керівника та експертів компанії

детальніше