Комплексна експертиза проектної документації

Видача експертних звітів на проекти будівництва

UA RU

Безкоштовна консультація з питань експертизи проектної документації

Шановні користувачі нашого сайту!

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза»

Цей розділ створено для надання Вам можливості відправити запитання та отримати відповіді у сфері, яка стосуються експертизи проектної документації. Питання за іншими сферами будівництва розглядатися фахівцями ТОВ «Перша Будівельна Експертиза» НЕ будуть.

Консультація надається, в першу чергу, тим користувачам, які при заповненні відповідної форми максимально докладно вказують наступну інформацію:

  • докладний опис суті питання,
  • детальні контакти користувача, який задає питання, включаючи контактний номер телефону та email.

Консультація з проведення будівельної експертизи надається виключно в робочі дні з понеділка по п'ятницю включно. Час надання консультацій - з 10:00 до 17:00.

Заповніть нижченаведену форму, після чого натисніть на кнопку "Відправити". Поля, які відмічено символом *, повинні бути заповнені. Ваш коментар надійде в наш офіс, і після обробки ми зв'яжемося з Вами і надамо свою відповідь.

Форма для відправлення питань у галузі експертизи проектної документації

Консультація експертів

Надіслати

Крім того, Ви можете спробувати отримати консультацію, зв'язавшись з нашими експертами іншим зручним для Вас способом за вказаними контактами у відповідному розділи нашого сайту. Наразі, цей сервіс можливий лише при невеликому поточному навантаженні відповідного фахівця основним функціоналом.

Важлива інформация

Законодавчі зміни у містобудуванні передбачають обов'язкову експертизу проектів

зміни передбачають обов'язкову експертизу проектів

Закон № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» набрав чинності 10 червня 2017 року. Він має багатовекторну дію та спрямований, перш за все, на зміну існуючої системи дозволів у будівництві та приведення її у відповідність до європейських стандартів. Відтепер будівельна галузь буде працювати за новими правилами та нормами. Запроваджено перехід до двоступеневої дозвільної системи(повідомлення та дозвіл на будівництво). Законом передбачається обов’язкова експертиза проектів будівництва

детальніше

Поради фахівців

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як обрати надійну експертну компанію

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва. Правильний вибір також передбачає врахування інших важливих моментів: час присутності компанії на ринку, чисельність фахівців в штаті, портфоліо виконаних робіт, цінова політика фірми, поточне завантаження, терміни виконання замовлення і професіоналізм керівника та експертів компанії

детальніше